Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Strona główna

Strona główna

Drodzy klienci!

Z powodu dużej ilości wysyłek bardzo prosimy o zapoznanie się z punktami poniżej, które pozwolą nam ułatwić pracę i obsłużyć Państwa najlepiej jak to będzie możliwe

1. Jeśli dotarło do nas od Państwa  zamówienie i po jakimś czasie chceilibyście jeszcze coś do tego zamówienia dołożyć to bardzo prosimy o informację na maila. Proszę nie składać ponownego zamówienia w sklepie. My od strony administratora dołożymy potrzebne towary. Pozwoli nam to uniknąć wysłania tylko części towaru do Państwa

2. Paczki wysyłamy w kolejności w jakiej zamówienia zostały złożone. Informacja " proszę o szybką wysyłkę" nie zawsze będzie uwzględniona z powodu przyczyn technicznych. 

3. Mamy czas na wysłanie paczki do 3 dni od daty zaksięgowania wpłaty na konto. Większość paczeka nadawana jest o wiele wcześniej, jednak ze względu na dużą ilość zamówień wysyłka może nastąpić dopiero po 3 dniach tak jak zaznaczono w regulaminie sklepu.

4. Jeśli chcecie Państwo odebrać towar osobiście można to oczywiście zrobić. Prosimy jednak  zaczekać na informację z naszej strony, że paczka jest już gotowa do odbioru. Informacje wysyłamy mailem.