Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Strona główna

Strona główna

ZWROTY I REKLAMACJE

Klient ma prawo zrezygnować z nie wysłanego jeszcze zamówienia poprzez email lub telefonicznie

Zwrot towaru bez podania przyczyny

ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)

Klient ma prawo zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych. W tym celu należy wypełnić FORMULARZ . Zwracany towar nie może być uszkodzony i musi być dołączony dowód zakupu. Klient również ponosi  odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktów .Pieniądze za towar są zwracane konsumentowi w ciągu 14 dni od otrzymanego towaru. Dokonujemy zwrotu płatności  na rachunek bankowy, chyba, że strony uzgodniły inaczej. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu (czyli koszt odesłania produktów do nas), chyba że Sprzedawca zgodził się je ponieść lub nie poinformował konsumenta o konieczności poniesienia tych kosztów.

 

Wszystkie reklamacje rozpatrywane są wciągu 14 dni kalendarzowych. Towar uszkodzony z naszej winy  wymieniany jest na ten sam lub inny jeśli strony tak uzgodnią. Jeśli okazało by się, że wymiana jest niemożliwa z przyczyny braku towaru do wymiany  niezwłocznie dokonujemy zwrotu pieniędzy.

Bardzo prosimy do zwracanego towaru dołączyć FORMULARZ. Jeśli nie macie Państwo możliwości wydrukowania prosimy odręcznie napisać wszystkie niezbędne dla nas informacje. Bez tego zwrot gotówki lub wymiana może się opóźnić.

                                                                                          FORMULARZ DO POBRANIA 

pdf

 

Wszytkie zwroty proszę odsyłać na adres

MakArt " Świat włóczek"

Fitznerów 2

41-100 Siemianowcie Śl